EQUOLYT® KRAUTER HORSE ABWEHRKRAFT
EQUOLYT® KRAUTER HORSE ABWEHRKRAFT

 

% 100 Doğal Güçlü Vücut Direnci – Sağlıklı At

EQUOLYT® KRAUTER HORSE ABWEHRKRAFT vücudun kendi bağışıklık sistemini desteklemek için özenle öğütülmüş ve bu nedenle optimal olarak kullanılabilir bitkisel karışımdır. İçerdiği bitkiler, günlük gıdalarda eksik olabilecek bitkisel besinleri verir. Böylelikle vücudun vitaminleri, mineralleri, amino asitleri ve ikincil bitkisel maddeleri almasını sağlar. Özel olarak birbirleri ile uygun şekilde uyarlanmış bitkiler ile vücudun direnci, güçlendirici  maddelerin alınmasıyla en iyi şekilde desteklenir. Fiziksel olarak zorlanma ve stres  durumlarında bitkisel maddeler, aynı zamanda doğal C vitamini oranı ve eser elementler,  atınızın kendisini daha iyi hissetmesini destekler.

Bileşimi:
Botanik kökenli doğal maddeler (kuşburnu, ahududu, yaban iğdesi, ekinezya)
Günlük ve hayvan başına beslenme önerisi:
Atlar:                  2 Yemek kaşığı
Taylar, Midilliler: 1 Yemek Kaşığı  (1 Yemek Kaşığı = Takribi 15 g)

Ot karışımı, nemlendirilen normal yeme (örneğin saman) karıştırılarak verilir.

1 aylık kür olarak veriniz. Besleme süresi ihtiyaç durumunda isteğe göre uzatılabilir.Hastalık durumunda, hastalıktan sonra, antibiyotik tedavisinden sonra, fiziksel zorlanma ve psikolojik stresin artması gibi durumlarda EQUOLYT® KRAUTER HORSE  ABWEHRKRAFT istenilen kür miktarda kür olarak kullanılabilir.

Eş zamanlı olarak başka ot karışımlarının da kullanılması halinde (Örneğin; EQUOLYT® KRÂUTER HORSE ABWEHRKRAFT ve  EQUOLYT® KRÂUTER HORSE ATEMWEGE) karışımlar her gün değiştirilerek yeme eklenmelidir veya kürler birbirinin ardından uygulanmalıdır. 

Tolere edilebilirliğini arttırmak için, ot karışımı ilk başlarda ufak dozlarda ve yavaş yavaş arttırılarak verilebilir ve belirtilen normal doza bu şekilde çıkartılabilir.
Hamilelik süresince kullanmayınız!

 

Ticari Boyutu: Art.-No. 300006 - 1.000 g