Canina® KOKOSÖL für Katzen und Hunde
Canina® KOKOSÖL für Katzen und Hunde

Sağlıklı metabolizmayı, solucan profilaksisini desteklemek, aynı zamanda istenmeyen parazitlerin uzak tutulması için, harici kullanım içindir…

Canina® KOKOSÖL organik tarımdan elde edilmiş doğal bir üründür. Doğal Hindistan cevizi soğuk presleme işlemi ile elde edilir. Doğal bir ürün olması nedeni ile rafine edilmemiş, beyazlatılmamış, sertleştirilmemiş veya kokusu giderilmemiştir. Canina® KOKOSÖL laurik asit, kaprilik asit ve kaprik asit gibi zengin orta zincirli yağ asitleri içerir. Bunlar direkt olara enerjiye dönüştürülür ve yağ deposunda depolanmaz ve bundan dolayı Hindistan cevizi yağının metabolizma üzerinde pozitif bir etkisi bulunmaktadır. Solucan profilaksisi ve solucan istilası durumunda da destek olarak önerilir. Birçok hayvan sahibi Hindistan cevizi yağını harici olarak kullanmaktadır. Hindistan cevizi yağında bulunan laurik asidin istenmeyen parazitleri hayvanlardan uzak tuttuğu söylenmektedir. İçerdiği orta zincirli yağ asitleri cilt ve tüyler üzerinde besleyici ve nemlendirici bir etkiye sahiptir. Tüyler ipeksi bir parlaklığa sahip olur ve oldukça kolay taranabilmesi sağlanır.

Bileşimi: Hindistan cevizi yağı, soğuk olarak preslenmiş

İçerik Maddeleri: Karbonhidratlar % 0,0, Protein 0,0 %, Yağ % 100,0

Her 100 g'daki enerji değeri: 900 kcal/3768 KJ 

Bir günlük ve hayvan başına beslenme önerisi:
Canina® HİNDİSTAN CEVİZİ YAĞI katı veya sıvı durumda olağan besine 
eklenebilir. 20 °C'de katı durumdan sıvı duruma geçer ve erir.

Köpekler: Her 5 kg vücut ağırlığı için 1 g, maksimum 12 g.
Kediler:   1 g

Harici Kullanım:
Pürüzsüz bir kıvam için Canina® HİNDİSTAN YAĞI elle ufalanır ve ardından cildine ve tüylerine masaj uygulanarak sürülür. Hayvanın boyutuna göre bezelye büyüklüğü (kedi) ila erik büyüklüğü (büyük köpekler) miktarındaki Hindistan cevizi yağı haftada birkaç kez kullanılır. Hayvanın tüm tüylerine iyice yedirilerek sürülmelidir.

Ticari Boyutlar: Art.-No. 150007 - 200 ml